Elektriauto laadijate paigaldus ja hooldus

Pakume professionaalset paigaldusteenust, tagades seeläbi ohutu ja efektiivse laadimise. Lisaks pakume hooldusteenust, et tagada laadijate pikaajaline töökindlus.
Paigaldust teostame eramajadele, büroohoonetele ja kortermajadele.

Meie paigaldatud laadijad

Meie poolt pakutavad laadijad olid kõigile huvilistele väljas eCar Expo Tallinn 2023 koguperemessil.

Korduma kippuvad küsimused

Siit leiate kiired vastused põhilistele küsimustele

Üldiselt kasutatakse kodudes AC ehk vahelduvvooluga laadijat. Tehke kindlaks maja elektrisüsteemi võimekus ning amprite arv. AC laadijaid on võimalik seadistada ka olukorras, kus ampreid on vähem kui laadija etteantud maksimum, ehk 32A. Kõik meie kodulaadijad on 22kw, 32A ja 3-faasilised.

Kõik meie poolt pakutavad laadimisjaamad ning laadimiskaablid vastavad Euroopa liidu standarditele. Laadimiskaablid on type-2 ehk tüüp 2 või CCS pistikuga ning sobivad kõikidele Euroopa automudelitele.

o8 seinapealsed/seisujalale paigaldatavad laadijaid on kolmes erinevas kategoorias a) RFID kiipkaardiga aktiveeritav laadmine b) APP-ist kontrollitav laadmine c) Kõige tavalisem, vajuta-nuppu-ja-lae laadija. Lisaks on võimalus ühendada DLM ehk dünaamiline koormuse jagaja.
o8 maapealsed, 2x22kw laadijad on üle internet hallatavad, sisseehitatud DLM, OCPP jpm.

AC laadijate puhul ei ole tegemist väga keerulise protseduuriga. Oleneb, kui kaugele jääb paigaldatav laadija maja peakilbist, vastavalt sellele on tarvis vedada kaabel – lisaks, kas on tarvis kaevata või läbi mitme seina puurida. Vastavalt sellele sõltub ka paigalduse hind.

Tehniline Tugi ja Juhendid:

Kõikidele meie klientidele pakume tasuta tehnilist tuge ja juhendeid seadmete seadistamiseks ja kasutamiseks. Soovime, et teie elektriauto laadimiskogemus oleks võimalikult sujuv.

Tutvu tootevalikuga
Võta ühendust